Entegre Sistem Politikamız

1996 yılında Senkron Tech’in kurulmasıyla temelleri atılan ve sonrasında proje büyümesi ile ayrı bir firma yapısına geçen SENYONET, geliştirdiği yönetim yazılımı çözümleri ile alanında sektörün lider firması konumundadır. Ofis yönetim yazılımı ile başlayan yolculuk; konut, site ve rezidanslara yönelik olarak SENYONET’in gelişimi ile sürmüştür. Çok haneli ve çoklu operasyon gerektiren yapılarda ‘tek merkezden yönetim’ ilkesi ile yola çıkan SENYONET, site ve konut yönetimlerine dünya standartlarında takip ve entegrasyon süreci sağlamaktadır.

Alanında profesyonel ve deneyimli bir ekiple altyapısını düzenli olarak geliştirip güçlendiren SENYONET, mülk yönetimi ihtiyaçlarına yönelik pratik, güvenli ve kullanıcı deneyimi yüksek çözümler sunmaktadır.

Şirketimiz Kalite ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi politikasını aşağıdaki ilkeler etrafında oluşturmuş ve uygulamaya almıştır.

Kaliteli Hizmet
Etkin ve teknolojik çözümler üretmek
Mutlu ve memnun müşteri sağlamak
Yasalara, mevzuatlara tavizsiz uymak
Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı varlık kaynağı kabul etmek
Bilgi ve veri güvenliğini tüm süreçlerde uygulayarak ilgili taraflara gerekli güveni sağlamak
Kalite ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin şartlarına uymak ve sürekli iyileştirme sağlamak
Tüm faaliyetleri kapsamında olası Risk ve Fırsatları değerlendirmek, sistematik bir şekilde şirketimize önleme kültürünü yerleştirmek
Söz konusu yaklaşım ve önceliklerimizi kamuoyu ve diğer ilgi gruplarımızla paylaşmak

Şirket personelimizin bu ilkeler etrafında çalışmaları ve bilinçli hareketleri kurulan yönetim sistemlerimizin etkinliği açısından son derece önem arz etmektedir.

Siz de formu doldurarak ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz!

    Ücretsiz Demo Talebi