Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

İşbu Gizlilik Politikası’nın amacı, Senyonet Yazılım Anonim Şirketi (“Senyonet” veya “Şirket”) tarafından yönetilmekte olan https://portal.senyonet.net adresinde yer alan web sitesinin (“Portal”) ve Senyonet mobil uygulamalarının kullanımına ilişkin koşul ve şartları tespit etmektir.

Toplu Yapı Yönetimi (“Yönetim”), davet edeceği kiracı ve maliklerinin (“Üye” veya “Kullanıcı”) işbu Gizlilik Politikası hükümlerini bizzat onaylamaları gerektiğini kabul etmektedir. Bu doğrultuda Yönetim’in belirleyeceği her Üye’den:

• Onay alınacağını,
• Onay alınmazsa, Üye’nin Portal’ı kullanamayacağını,
• Her üye için ayrı ayrı onay alınacağını taahhüt eder.

Kişisel Verilerin Toplanması

Kişisel veriler 2 şekilde toplanır:

1- Yönetim’in sağladığı veriler
2- Üye’nin Portal üzerinden yaptığı bilgi güncellemeleri ve hareketleri

Kişisel Verilerin Paylaşımı

Senyonet ve Yönetim’in sağladığı bazı yardımcı hizmetler, Yönetim’in bilgisi/isteği ve onayı ile alanında uzman ve sertifikalı kurumlar tarafından sağlanabilmektedir. Bu hizmetlerin sağlanmasında ilgili kurumlarla asgari seviyede kişisel veri paylaşılmaktadır. SMS gönderimi ve Sanal Pos ile kredi kartı tahsilatı bu hizmetlere örnek olarak verilebilir. Senyonet, bu amaçlar dışında herhangi bir kişisel veriyi farklı taraflarla paylaşmamaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması

Senyonet, iş yerlerine ve bilgi sistemlerine göre uygun fiziksel, teknik ve yönetimsel güvenliği sürdürmeye, böylece kişisel bilgilerin kaybolması, kötüye kullanılması, yetkisiz erişimi, ifşa edilmesi veya değiştirilmesini önlemeye çalışır.

Gizlilik Politikası Üzerinde Gerçekleşecek Olan Değişiklikler

Senyonet, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman Portal üzerinden yayımlamak suretiyle güncelleyebilir ve değiştirebilir. Senyonet’in Gizlilik Politikası’nda yaptığı güncelleme ve değişiklikler Portal’da yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır.

Kullanıcı, işbu Gizlilik Politikası’na konu bilgilerinin tam, doğru ve güncel olduğunu, bu bilgilerde herhangi bir değişiklik olması halinde bunları derhal https://portal.senyonet.net adresinden güncelleyeceğini ya da Yönetim’e başvuracağını taahhüt eder. Kullanıcı’nın güncel bilgileri sağlamamış olması halinde Senyonet’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Ücretsiz Demo Talebi