Senyonet Sitelerin Tüm İhtiyaçlarını Karşılıyor Mu?

Site Yönetimi İhtiyaçları

Alınacak yazılımın maksimum fonksiyona sahip, en az entegrasyon gerektirebilecek, en düşük maliyetli ve tercihen teknolojik imkanları sağlayan bir yazılım olması gerekiyor.

Artık bir yönetimin, her an denetime açık olması gerekiyor. Çünkü yasal zorunluluklardan dolayı sorgulayan çok fazla. Denetimden kasıt, sadece muhasebeyle ilgili ya da gelir-giderin takibi ile ilgili değildir. Bir temizlik personelinin ya da temizlik şirketinin denetimi, güvenlik şirketi ya da güvenlik personelinin denetimi gibi tüm operasyonları kapsayan bir denetimden bahsediyoruz.

Bunların faaliyetleri, planlanan ya da gerçekleşen olarak, dijital ortama taşındıktan sonra her an denetime açık demektir. Bu istenilen her şekilde, site sakinlerine ya da denetimi isteyenlere açılabilir durumda oluyor.

Senyonet Site Yönetim Programı

Bunlar dijitalleşmenin bir sonucudur. Artık günümüz şartları içerisinde, dijitalleşmekten ya da dijital dönüşümden uzaklaşabilmek mümkün değildir.  Maksimum dönüşümü sağlayan siteler, inşaat şirketleri ya da satıcılar maksimum veri elde edip, maksimum fayda sağlarlar. Bunlar satışa ve müşteri memnuniyetine de yansımaktadır.

Senyonet, bir sitenin her türlü ihtiyacına çözüm buluyor.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
Referanslarımıza Göz Atın!

İletişim Formu

[contact-form-7 id="5" title="Senyonet Form"]