Sitelerin Teknik Yönetimi

Sitenizi yönetirken birçok ayrı konuda birçok ayrı işlem yapmanız, farklı süreçleri aynı anda yönetmeniz gerekir. Senyonet müşterilerine sunduğu özelliklerle finans, teknik, operasyon gibi konularda çözümler sağlar. Bu yazımızda Senyonet’in Teknik Yönetim Paketi özelliklerine değindik.

Teknik Yönetim Paketi

Malzeme Yönetimi

Malzeme depolarından, envanter, sayım ve fişlere dair tüm yönetimsel bilgilere tek bir yerden ulaşım sağlarken aynı zamanda stok kart bilgilerinin kaydedilerek bağlı olduğu ekipmanların tanımını yapabilirsiniz.

Satınalma Yönetimi

Uygulama ile satın alma taleplerinin bilgisayara girilmesinden alımının gerçekleşmesine kadarki tüm firma içi süreçlerini düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz. Satın alınacak mal ve eşyalara dair teklif, sözleşme, talep, sipariş süreçlerini düzenlemenize olanak tanır.

Ekipman Yönetimi

Sahip olduğunuz veya kiraladığınız ekipmanlarla ilgli süreçlerinizi ve maliyetleri Senyonet Ekipman Yönetimi modülü ile etkili yönetebilirsiniz. Ekipmanların korunması, garantilerinin takibi, NFC etiketleri ve maliyet analizleri gibi özellikleriyle kaynaklarınızı verimli kullanın.

Bakım Yönetimi

Kurumunuzun bakım masraflarını Senyonet ile %85 oranında azaltın. Teknik paket ile makine, bina, teçhizat v.b. ekipmanların bakım operasyonlarını yapabilir, mülklerin gerekli bakımlarının yerine getirilebilmesi için talepler, takvim planlamaları, arıza takipleri oluşturabilirsiniz.

Sayaç Yönetimi

Kullanılan kaynak sayaçlarının tanımları, okumaları ve ceza durumları için bildirimlerin yapılması gerekit. Teknik Paket ile hepsini bir yerden yapabilirsiniz.

Senyonet’in teknik paketinin sunmuş olduğu bu özelliklerle siz de sitenizi kolaylıkla yönetin. Detaylı bilgi için aşağıdaki butona tıklayın.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
Referanslarımıza Göz Atın!

İletişim Formu

[contact-form-7 id="5" title="Senyonet Form"]