Site ve Rezidanslarda Kargo Teslimatı Sorunu

Siteler ve rezidanslar, günümüzde çokça tercih edilen yaşam alanları arasında. Bu yaşam alanlarında, kargo teslimatları hem site sakinleri hem de site yönetimi için sorun teşkil ediyor.

Kurye kargo teslimatı için geldiğinde, kargo sahibi evde yoksa, paket site yönetimine bırakılıyor. Bu durum da site yönetimi için ekstra bir sorumluluk doğuruyor. Neyse ki sitelerde kargo teslimat süreçlerini çok daha kolay ve zahmetsiz hale getiren Kargopark ile bu durum ortadan kalkıyor. Sitelerde güvenli ve temassız kargo teslimatı çözümü olan ortak kargo istasyonu Kargopark, site yönetimi ve site sakinleri için büyük kolaylıklar sağlıyor. 

Kargopark’ı İnstagram’dan takip edin:  https://www.instagram.com/kargopark/

 

Kargopark Ortak Kargo İstasyonu Nedir?

Kargopark ortak kargo istasyonu, site, rezidans, kurumlar, üniversite kampüsleri, öğrenci yurtları gibi yerlere kuruluyor. Kargopark ortak kargo istasyonu, Kargopark dolaplarına teslim edilen gönderileri kişilerin diledikleri zaman ve diledikleri saatte teslim alabilmelerini sağlar. 

Sitelere kurulan Kargopark sayesinde site yönetimi rahat bir nefes alır, üzerindeki ekstra yükümlülük kalkmış olur. Site sakinlerine gelen tüm kargolar, site yönetimi tarafından kararlaştırılan uygun bir yere konuşlandırılan Kargopark ortak kargo istasyonuna teslim edilir. Bu sayede sitelerde güvenli ve temassız kargo teslimatı sağlanmış olur. Teslimat için gelen kuryenin site içerisinde geçireceği vakit minimuma indirgenmiş olur, böylece olası güvenlik zaafiyetlerinin de önüne geçilir. Üstelik Kargopark istasyonları, sanıldığından daha güvenlidir. 7/24 sürekli olarak güvenlik kameralarıyla izlenir, buna ek olarak kilitli dolapları kargo sahibi dışında kimse açamaz.

Kargopark’ı Linkedin’den takip edin: https://www.linkedin.com/company/11414626/

 

Kargopark ile Tüm Sorunlar Ortadan Kalkıyor!

Kargopark, kargo sahiplerinin “kargom ne zaman gelecek?”, “ben evde yokken gelir mi?”, “şubeye gitmek zorunda kalır mıyım?” gibi tüm sorularını ortadan kaldırıyor. Kargopark sayesinde site sakinleri, kargolarını diledikleri gün diledikleri saatte teslim alma rahatlığını yaşıyor, günlük işlerini aksatmıyor. Kargo sahiplerinin tek yapmaları gereken, kargo teslimatı gerçekleştirildiğinde gelen kısa mesaj bilgilendirmesini aldıktan sonra diledikleri zaman gidip kargolarını teslim almaktır. İşte bu kadar basit!

Kargopark sayesinde sitelerde güvenli ve temassız kargo teslimatı dönemi başlıyor! Siz de katılın!

Kargopark hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Diğer blog yazılarımıza göz atın: https://www.senyonet.net/haberler