Siteler İçin Finans Paketi

Sitenizdeki finans süreçlerinin ve operasyonlarının yönetimi finans paketi ile artık çok daha kolay.

Finans Paketi

Siteler için bütçe yönetimi

Dönem, departman ya da proje bazında bütçeler oluşturmanızı kolaylaştıran, öte yandan farklı senaryolar oluşturarak geleceğe ilişkin öngörü geliştirmenize destek olan ve her an birim bazında net ürün maliyetlerini görmenizi sağlayan bir sistem sunuyoruz. Bütçe kalemlerinizi, işletme ve yatırım bütçelerinizi, hedef-gerçekleşen takibinizi tek bir yerden düzenleyin.

Siteler için finans yönetimi

Müşterileriniz ve tedarikçileriniz ile ilgili tüm finansal işlemlerinizi Senyonet üzerinden takip edebilirsiniz. Cari hesap takibi, borç tahakkuku oluşturma, otomatik faiz uygulamaları gibi detaylı finansal kontrolleri gerçekleştirin. Mülklerinize dair olası finansal pürüzleri ortadan kaldırın.

Siteler için muhasebe yönetimi

Otomatik hesap planı, muhasebe fişleri, entegrasyon gibi çeşitli muhasebe süreçlerinizi tek bir yerden kolayca oluşturun ve takip edin.

Görüldüğü gibi Senyonet ile sitenizin finans, bütçe, muhasebe süreçlerini yönetmek çok kolay. Üstelik Senyonet’in mobil uygulama özelliğiyle her an cebinizde. Detaylı bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayın.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
Referanslarımıza Göz Atın!

İletişim Formu

[contact-form-7 id="5" title="Senyonet Form"]