Site Yönetim Yazılımı Senyonet

Siteler ve rezidanslar gibi toplu yaşam alanları günümüzde birçok insan tarafından tercih edilen yaşam alanları arasında. Sitelerde ve rezidanslarda sağlanan spor salonları, havuzlar, sosyal tesisler gibi imkanlar nedeniyle bu alanlar çokça tercih edilmekte. 

Birçok insanın yaşadığı bu toplu yaşam alanlarında herkesin huzur, güven ve refah içerisinde yaşaması ve memnun olması için elbette ki bu alanların profesyonel bir şekilde yönetilmesi ihtiyacı doğuyor. 

Site, rezidans gibi bu toplum yaşam alanlarında başka sebeplerden ötürü de profesyonel yönetim gerekir. Sitede/rezidansta yapılması gereken hiçbir faaliyetin aksamaması, bakımların zamanında yapılması, tamirat/tadilat gereken alanlara hızlı müdahale, çöp/atıkların toplanması, aidatların tahsil edilmesi gibi birçok yük, site yönetimin omuzlarındaki bir yüktür ve profesyoneller tarafından yapılmadığı takdirde karmaşıklığa, faaliyetlerde aksaklığa, huzursuzluğa ve site sakinlerinin memnuniyet seviyesinin düşmesine sebebiyet vermektedir. 

Site yönetimin profesyoneller tarafından yapılıyor olması da ne yazık ki tek başına  yeterli olmayacaktır. Site içerisindeki temizlik, tadilat, tamir, bakım, aidat işlemleri gibi birçok faaliyetin manüel olarak takip edilmesi, yüzlerce insanın yaşam alanı olan bu yerler için oldukça zor bir hal almakta ve bu faaliyetlerin takibini buna bağlı olarak zor bir hale getirmektedir. 

Hal bu iken, yapılması gereken şey nedir? İşte bu noktada site yöneticilerinin omuzlarındaki yükü hafifleten şey, hiç şüphesiz site yönetim yazılımlarıdır.

Site Yönetim Yazılımı Nedir?

Site yönetim yazılımları, hem site yöneticilerinin hem site sakinlerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiş, yöneticilerin daha etkili bir yönetim sunmasını sağlayan, site sakinlerinin de daha huzurlu, konforlu ve memnuniyet seviyesi yüksek bir hayat sürmelerini sağlayan takip yazılımlarıdır. Site yöneticilerinin yönetim süreçlerindeki en büyük yardımcıları olan site yönetim yazılımları, iyi bir site yönetimi sunmak ve site sakinlerinin konforunu arttırmak isteyen tüm site yöneticileri için zaruri bir ihtiyaçtır. Senyonet Site Yönetim Yazılımı, tam da bu site yöneticileri için tasarlanmış, birçok farklı özellik, raporlama araçları ve otomasyonlar sunan, hayat kurtarıcı bir yönetim yazılımıdır. 

 

Senyonet Site Yönetim Yazılımı

Senyonet Site Yönetim Yazılımı, etkili bir site yönetimi sunmak isteyen site yöneticileri için tasarlanmış, birçok farklı özellik, raporlama araçları ve otomasyonlar sunan, hayat kurtarıcı bir yönetim yazılımıdır. Site yönetim süreçlerinde büyük kolaylık sağlayan Senyonet, farklı ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak oluşturulmuş birçok farklı paket ile her türlü ihtiyaca cevap verebilecek şekilde tasarlandı ve geliştirildi. Senyonet ile size özel uçtan uca çözümlerle mülklerinizi farklılaştırırken, işlerinizi de en akıcı şekilde ilerletin!

 

Senyonet’in Başlıca Özellikleri 

 • Kolay aidat: akıllı aidat toplama sistemi sayesinde iş yükünüzü azaltır, bu sayede daha önemli konulara yoğunlaşabilirsiniz. 
 • Güvenlik kontrolleri: güvenlik kontrolleri sayesinde içiniz her zaman rahat olur, site sakinleri güvende olduklarından emin olurlar. 
 • Tamir/bakım/tadilat: tamir, bakım ve tadilat işlemlerinin aksamadan, sorunsuzca halledilmesini sağlar. 
 • Raporlama: güçlü raporlama sistemi sayesinde en doğru ve en güncel raporları sunarak karar verme ve değerlendirme süreçlerinde site yöneticilerine yardımcı olur. 
 • Hesaplılık: site içerisindeki birçok işlem bir sisteme bağlı olduğundan, iş yükü ve masrafların azaltılmasına olanak verir. 
 • Halkla İlişkiler: e-posta, SMS, anket gibi iletişim araçları aracılığıyla site sakinleri ile olan ilişkileri güçlendirir. 

Senyonet’in sunduğu diğer özellikler hakkında bilgi almak ziyaret edin : https://www.senyonet.net/ozellikler

 

Senyonet’in Sunduğu Paketler 

Farklı büyüklükteki sitelerin ve rezidansların tabii ki farklı ihtiyaçları olacaktır. Senyonet, farklı ihtiyaçlara cevap veren birçok paket seçeneği ile site yönetiminin ihtiyacı olan özellikleri sunuyor.

Finans Paketi 

Finans paketi, bütçe, finans ve muhasebe işlemlerini kapsar. Dönem, departman ya da proje bazında bütçeler oluşturup bunların takibinin yapılabilmesini kolaylaştırır. Müşterilerle ve tedarikçilerle olan tüm finans işlemleri Senyonet ile tek yerden takip edilebilir. 

Teknik Paket 

Teknik paket, standart özelliklerin tamamını kapsamaktadır. Bunun yanında ek olarak malzeme yönetimi, satınalma yönetimi, ekipman yönetimi, bakım yönetimi ve sayaç yönetimini kapsar. 

Malzeme yönetimi ile malzeme depolarından, envanter, sayım ve fişlere dair tüm yönetimsel bilgilere tek bir yerden ulaşılabilir. 

Satınalma yönetimi, satın alınacak mal ve eşyalara dair teklif, sözleşme, talep ve sipariş süreçlerinin takip edilmesine yardımcı olur. Sahip olunan veya kiralanan ekipmanlarla ilgili süreç ve maliyetler Senyonet Ekipman Yönetim Modülü ile etkili bir şekilde yönetilebilir. 

Teknik paket ile makine, bina, teçhizat ve benzeri ekipmanların bakım operasyonları yapılabilir, bakım talepleri, takvim planlamaları ve arıza takipleri oluşturulabilir. 

Mobil Teknik Paket 

Mobil teknik paket ile ekipman tarihçesi, iş talepleri ve iş emirleri yönetilirken, bir yandan da sayaç okuma, karekod ve barkod desteği ile malzeme yönetimi kolaylaştırılır. 

Operasyon Yönetim Paketi 

Mobil görev yönetim paketi ile kontrol listeleri oluşturabilir, görev planlamaları yapılabilir, NFC etiket okutmalarıyla görevler gerçekleştirilebilir. Bunların yanı sıra, olay yönetimine dair gereksinimler de uygulama üzerinden geçekleştirilebilir. Oluşabilecek olaylar belirlenip tutanak girişi yapılabilir, kayıtla ilgili fotoğraf eklenebilir ve ilgili kişiler bilgilendirilebilir. 

Connect Paketi 

Connect paketi ile plaka tanıma sistemleri, kartlı geçiş sistemleri ve concierge yazılımları için web servisinden faydalanılabilir. Bunların yanı sıra spor salonu yönetim yazılımı Lapis ve ortak kargo istasyonu Kargopark ile entegrasyonlar sağlanabilir. 

Kargopark hakkında daha fazla bilgi edinin: www.kargopark.com

Lapis Spor Salonu Yönetim Yazılımı hakkında daha fazla bilgi edinin: www.lapiswellness.com 

Bu paketlerin yanı sıra, Senyonet’te birçok özellik daha bulunur.

 • Gelişmiş bütçe, finans, muhasebe
 • Online tahsilat
 • Online banka entegrasyonları 
 • Anket, e-posta, SMS gönderimleri
 • Satınalma yönetimi
 • Entegrasyonlar ve API desteği 
 • IoT çözümleri
 • Teknik operasyon yönetimi 
 • Temizlik operasyon yönetimi 
 • Güvenlik operasyon yönetimi
 • PKDS (puantaj)

 

Site ve tesis yönetimi alanındaki 25 yıllık tecrübesi ile Senyonet, siteler ve site yöneticileri için vazgeçilmez bir yönetim yazılımıdır. 

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, etkili bir site yönetiminin en temel iki şartı, profesyonel yöneticiler ve profesyonel bir site yönetim yazılımıdır. 

Site yönetim yazılımı kullanılmayan sitelerde yönetim zorlu, karmaşık ve içinden çıkılmaz bir hal alır. Süreçler aksar, yapılması gereken işler zamanında tamamlanamaz ve site sakinlerinin memnuniyet seviyelerinde ciddi oranda bir düşüş gözlenir. Site yönetim yazılımı, tüm bu istenmeyen durumların önüne geçmek, daha iyi bir yönetim sunmak, site sakinlerinin huzur ve konforunu arttırmak isteyen, ve tüm bunları rahat bir şekilde yapmak ve takip etmek isteyen site yönetimleri için hayati derecede önem taşır. 

Site sakinlerinin memnuniyet seviyesini site yönetiminin başarısı belirler. Site yönetiminin başarılı olması ve site sakinlerinin memnun olması, sitenin prestij seviyesini olumlu bir şekilde yansır. 

Yazılımları şüphesiz yönetim süreçlerinde site yönetimlerinin en büyük yardımcıları ve dostlarıdır. Bu sebeple site yönetimleri, kullanacakları site yönetim yazılımını seçerken de oldukça dikkatli olmalıdırlar. İhtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak, süreçlerini kolaylaştıracak bir site yönetim yazılımı olan Senyonet, site yönetimlerine ihtiyaçları olan ve daha sonra ihtiyaç duyulabilecek tüm özellikleri, araçları ve faydaları sağlıyor. 

Senyonet ile site ve tesis yönetimi, daha önce hiç olmadığı kadar kolay hale geliyor. 

Senyonet hakkında daha fazla bilgi edinin : www.senyonet.net