Site Yönetim Programı Senyonet Nedir?

site yönetim programı senyonet nedir

Takip edilmesi gereken peyzaj işlemleri, toplanması gereken aidatlar, ödenmemiş giderler, site sakinlerinden gelen şikâyetler, giderlerin ortak paylaştırılması, hele ki Site Yönetim Programı olmadan büyük dert. Bunlar sadece bir site yönetiminde düzenli olarak yürütülmesi ve takip edilmesi gereken faaliyetlerden bir kaçı.  Tüm bu faaliyetlerin her bir detayının, hesaplamasının ve daire-bina bazında ele alınmasının ne kadar detaylı ve zorlu süreçler gerektirdiğini öngörüyorsunuzdur. Teknolojinin gelişmesi bu süreçleri site yönetimleri lehine kolaylaştırdı. Profesyonel site yönetim programı kullanarak tüm bu iş yükünü kolayca organize edebilirsiniz.

Site yönetim programı nasıl seçilir?

Site yönetmek blok, bina ve hane sayısına bağlı olarak büyük bir şirket, hatta bazen holding yönetmek kadar detaylı ve kontrollü süreçleri gerektirebilir. Bu noktada sizin için en büyük yardımcı ve sitenizin en büyük hafızası site yönetim programınız olacak. Peki en ideal site yönetim programı nasıl seçilir?

İhtiyaçlarınızı karşılıyor mu?:

Site yönetim programı seçmeden önce ihtiyaçların belirlenmesinde fayda var. Temel faaliyetlerin dışında yönetmeniz gereken faaliyetler nelerdir? Özellikle bu konu oldukça önemli. Site yönetim yazılımınız temel faaliyet alanlarını yönetmenizde size yardımcı olurken eksik alanlar bırakacak mı? Karar aşamasında bu önemli detay atlandığında, yeni bir yazılım arayışına girmek zorunda kalabilirsiniz.

Pratik ve kullanışlı mı?:

Dikkat edilmesi gereken bir başka özellik işe programın pratiklik derecesi. Faaliyet, organizasyon ve veri işlemlerini yönetmek için seçeceğiniz programı kullanmaya ne kadar zaman harcayacaksınız? İşlemleri yapabilmeniz için kolay anlaşılır, basit ve pratik bir ara yüz sunuyor mu? İşlemlerinizi hızlı yapmanıza olanak sağlıyor mu? Entegrasyon ihtiyaçlarınızı karşılıyor mu? Bu noktalara dikkat edilmediğinde X site yönetimi A işi için 30 dakikasını ayırırken, sizin aynı işi birkaç saat daha uzun sürede yapabilmenize neden olabilir.

Süreklilik:

Kullanacağınız programı üreten şirket yazılımı gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlara göre geliştiriyor mu? Size teknik destek vb. hizmetler verebiliyor mu?

Kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyeceğiniz kriterler sizin için En iyi site yönetim programı hangisi sorusunun yanıtını verecektir.

Yönetimdeki yardımcınız Senyonet

Senyonet programı kullanıcı dostu, pratik ve zaman tasarrufu sağlama hedefleriyle geliştirildi. Tek kanaldan tüm faaliyetlerin yönetiminin gerçekleştirilebildiği Senyonet ile site yönetimi çözülmesi gereken problem olmaktan çıkarak; emek, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan önemli bir yardımcıya dönüşüyor. Senyonet site yönetim yazılımı ile aidat ödemeleri, tadilat, peyzaj düzenlemeleri, rezervasyonlar, sayaç işlemleri, kayıtlar benzeri işlemlerinizi kolayca yönetebilirsiniz. İşlemlerinizi minimum sürede yapmanın yanında; açık, şeffaf ve düzenli bir yöneticiliğin keyfini yaşayabilirsiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
Referanslarımıza Göz Atın!

İletişim Formu

[contact-form-7 id="5" title="Senyonet Form"]