Site Aidat Yönetimi Senyonet’te!

 

Site aidat yönetimi hiç bu kadar kolay olmadı. Senyonet ile tüm site sakinleri aidatlarını kolayca takip edebilir, site yönetimi ise cari hesapları kontrol altında tutar. Senyonet’in duyuru ve hatırlatma modülleriyle tüm aidatlar zamanında tahsil edilir. Bu sayede geç ödemelerin, takip edilemeyen cari hesapların ve iletişimsizliğin önüne geçilmiş olunur. 

Aidat Takip Sistemi Senyonet

Senyonet’le sitenizdeki aidatların yönetimi için öncelikle satış ekibimizle iletişime geçerek uygun fiyatlarla Senyonet kullanıcısı olun! Başlamak için hemen tıklayın!

Senyonet’li olduktan sonra tüm site sakinleri güncel bakiyeleri ve cari hesaplarıyla birlikte sisteme tanımlanır. Merak etmeyin, tüm bu süreçlerde Senyonet operasyon ekibi yanınızda yer alarak size destek olur.

Site sakinleri artık tüm aidatlarını Senyonet üzerinden takip edebilir ve ödemelerini gerçekleştirebilir. Bir site sakini Senyonet’in kullanıcı dostu arayüzüyle ödemesini yapar ve bu ödeme ilgili sakinin cari hesabına otomatik olarak işlenir.

Tüm gelirler giderler tek ekrandan rahatça takip edilir.

Doğru Mali Yönetimle Aidatlar Düşük

Senyonet’in sahip olduğu finans paketi ile site bütçesinin yönetimi kolaylıkla yapılır. Gelir-gider takibi ve muhasebe süreçleri de Senyonet üzerinden yönetilir.

Site aidat raporlarıyla tüm bilgiler parmaklarınızın ucunda!

Almanız gereken ve aldığınız tüm aidatlarla ilgili bilgileri tek dokunuşla Senyonet üzerinden raporlandırabilirsiniz. Bu raporlarla sitenizin güncel finansal durumu hakkında içgörüye sahip olabilir, site sakinleriyle raporları paylaşarak onları da bilgilendirebilirsiniz.

Şeffaf yönetim ile site aidatlarını zamanında ve daha etkili biçimde toplayabilirsiniz.