Senyonet ile adil aidat dönemi başlıyor!

 

Sitelerin hayatımıza girdiği günden beri daha kompleks yönetim ihtiyaçları ortaya çıkmıştır. Birçok site sakini ve birçok gider kalemi olması mali olarak yönetilmesi gereken birçok sürecin ortaya çıkmasına sebebiyet veriyor. Son dönemde haberlere de sıkça konu olan haksız aidat artışları, kaybolan aidat ödemeleri ve zimmete para geçirme gibi sorunlar tümüyle profesyonel, şeffaf bir yönetim anlayışına sahip olmayan sitelerin problemidir. 

Senyonet tam da bu noktada sitelerin mali olarak doğru, şeffaf şekilde yönetilmesini sağlarken gerekli mevzuatlara uygun şekilde denetim mekanizmalarına tabi ve gerek malikler, gerek sakinler gerekse de çalışan ve tedarikçiler tarafından kolaylıkla anlaşılır bir sistematiğe sahiptir.

Doğru Mali Yönetimle Aidatlar Düşük

Senyonet’in sahip olduğu finans paketi ile site bütçesinin yönetimi kolaylıkla yapılır. Gelir-gider takibi ve muhasebe süreçleri de Senyonet üzerinden yönetilir.

Şeffaf Yönetim Anlayışıyla Sakinler Memnun

Senyonet’e site yönetimi tarafından girişi yapılan tüm hareketler site sakinleri tarafından tamamen şeffaf olarak görüntülenebilir. Bu da site sakinlerinin bilgisi dahilinde olmayan tüm işlem ihtimallerini ortadan kaldırarak site içerisinde güven ortamını tesis eder.

Mevzuatlara ve Denetim Mekanizmalarına Uygun 

Site sakinlerinin ve kat maliklerinin korunması amacıyla yıllar içerisinde birçok mevzuat geliştirilmiş ve ilgili denetim mekanizmaları oluşturulmuştur. Senyonet tüm kamusal gereksinimlere uygun olarak tasarlanmıştır ve tüm paydaşları korur.

Anlaşılır Aidat Hesabı 

Aidat hesabının düzenli ve şeffaf tutulmasının yanı sıra inceleyen tüm bireyler tarafından anlaşılır olması da gerekir. Senyonet hem mobil arayüzü hem de web arayüzü ile kolaylıkla anlışılabilir olarak tasarlanmıştır.

KDV’siz Senyonet ile Maliyetler Düşük

Senyonet, Teknopark bünyesinde geliştirilen bir AR-GE projesi olduğu için KDV’den istisnadır. Kaynağı, 3065 sayılı #KDV kanunu’nun geçici 20/1 maddesidir.

Site gelir-giderlerinin doğru bir biçimde takip edilmesi, gerekli denetim mekanizmalarına tabi tutulması ve tüm paydaşlar için anlaşılabilir olması sitelerde yaşanabilecek adaletsiz aidat problemlerinin önüne geçer. 

Siz de Site Yönetim Yazılımı Senyonet’i site yönetiminiz için tercih ederek adil aidatla tanışın.