Site Yönetim Yazılımı Nedir?

site yönetim yazılımı

Site yönetimleri yıllarca iyi komşuluk ilişkilerine bağlı olarak yürütülürdü. Eski zamanlarda çok fazla dairesi olmayan apartmanlarda, herkes birbirini tanırdı, apartman gelir ve giderleri ortak olarak bölünürdü. Kimin aidat ödemesini gerçekleştirdiği ya da kimin ödemesini gerçekleştirmediği bilinirdi. Site yönetiminde kanun ve yönetim planı bilinmezdi.  Dolayısıyla her yönetim kendi kurallarını belirlerdi.

Artık eski 8-10 dairelik apartmanlar, yerini çok katlı ve çok bloklu sitelere bıraktı. Günümüzde 30-40 daireli bir apartman bile küçük yerleşim yeri olarak anılıyor. Çoklu yaşam alanlarının sayısı arttıkça site sakinleri, günümüz şartlarında birbirlerini tanımıyorlar. Bu da beraberinde birçok sorunu getirmektedir. Site sakinleri daha kaliteli hizmet almak istiyorlar ve site yönetimleri bu sebepten dolayı fazlasıyla zorlaşmaya başladı.

Özetle Site Yönetim Yazılımı

Profesyonel Site Yönetim Yazılımı, kat sahipleri ve/veya kiracılara karşı tarafsız ve eşit yönetim anlayışı demektir. Site Yönetim Programı Hizmeti ‘Kat Mülkiyeti Kanunu’ esas alınarak gerçekleştirilir.

Site Yönetim Programı hizmeti; tüm site, iş yeri vb. gibi yapılar için gerçekleştirilebileceği gibi, Kat Mülkiyeti Kanunu’na göre bağımsız bölüm olan yapılarda da gerçekleştirilmesi zorunludur.

Site Yönetim Yazılımının Görevleri Nedir?

·         Genel yönetim işlerinin takibi,

·         Finansal raporlama,

·         Ortak gider ve sermaye yönetiminin takibi,

·         Garaj, depo gibi alanların kontrolü,

·         Site personellerinin takibi,

·         Asansör, elektrik gibi arızaların ve bakımlarının takibi,

·         Güvenlik personellerinin düzenli vardiya takibi gibi görevleri kapsamaktadır.

Çok haneli ve çoklu operasyon gerektiren yapılarda Senyonet, site ve konut yönetimlerine dünya standartlarında takip ve entegrasyon süreci sağlamaktadır. Site yönetimi ihtiyaçlarına yönelik pratik, güvenli, kullanıcı deneyimi yüksek çözümler sunmaktadır. Site Yönetim Programı’nı, teknolojiye uygun olarak mobil cihazdan kontrol edebilir ve geliştirebilirsiniz.

Senyonet ile site yönetimlerinizi daha kolay hale getirebilir, site yönetim hizmetinde profesyonelleşebilirsiniz. Site Yönetim Yazımı hizmeti almadan önce sitenize en uygun iş modellerini belirlerken web sitemizden Site Yönetim Yazılımları hakkında bilgi alabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mehmet Yıldızdoğan
Senyonet Yönetim Kurulu Başkanı
HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
Referanslarımıza Göz Atın!

İletişim Formu

[contact-form-7 id="5" title="Senyonet Form"]