Senyonet Operasyon Yönetim Paketi

Operasyon Yönetim Paketi

Operasyon Paketi’ni, şimdiye kadar mobil Android Görev Yönetim Paketi olarak sunduk ve kullandık. Artık bu pakete Operasyon Yönetim Paketi adını verme ihtiyacı duyduk.

Operasyon Yönetim Paketi’nde neler vardır? Bir sitenin içerisinde günlük olarak yapılan tüm operasyonel faaliyetleri (temizlik, güvenlik, teknik vs.) kapsayan, işlerin mobil Android cep telefonları ya da el terminalleri aracılığıyla yapılmasını sağlıyor.

Örneğin; güvenlik hizmetinin ana parçalarından bir tanesi, tur sistemidir. Yani güvenlik personelleri site içerisinde herhangi bir olumsuzluk olup olmadığını kontrol etmek için günün belli saatlerinde, belli noktalara giderek kontrol ederler. Tur sistemi eskiden, Tom Kalemleri denilen bir kalem aracılığıyla, ilgili bölgelerde bulunan terminallere okutularak gerçekleşiyordu.

Artık yeni nesil teknolojileri ile Operasyon Paketi’nin içine bu özellikler de bulunuyor. ‘’Bir güvenlik personeli gece saat 22:30’da hangi noktalara gidecek? O noktalarda hangi soruları cevaplayacak?’’ gibi sorularla tur tanımlanabiliyor. Eğer güvenlik personeli 22:30’da bu tura başlamazsa ve 10 dakikayı geçerse, ilgili birimlere mail ile bildirimde bulunuluyor.

Güvenlik personeli her bir lokasyona gittiği zaman etiketini mobil cihazı ile okutarak, ilgili sorular ile karşılaşır ve sorulara cevap verebilir. Ne tür sorular olabilir? Bir toplantı odasına gittiğinde elektrik açık mı, masalar temizlenmiş mi, balkon açık mı, lamba yanıyor mu gibi soruları cevaplandırarak sonraki lokasyona doğru hareket eder.

Senyonet Operasyonlarınızı Kolaylıkla Yönetmenizi Sağlar

Güvenlikte bu şekilde kullanılırken, temizlik operasyonlarında kullanım özetle şu şekilde gerçekleşiyor; temizlik şeflerine birer Android telefon veriliyor ve onlar içinde bir tur tanımlanıyor. Diyelim ki sabah saat 10 turu var. Hangi lokasyonlara gideceği, ne tür soruları cevaplandıracağı önceden tanımlanıyor. Yine temizlik şefleri, ilgili noktaya zamanında gitmezse, ilgili soruları cevaplandırmazsa, çekmesi gereken fotoğrafları çekmezse ilgili birimlere bildirimde bulunuluyor.

Eğer temizlik personeli ya da güvenlik personeli, yapmış oldukları denetimlerde uygunsuzluk görürlerse bunu da telefon üzerinden girerek kayıt altına alabiliyor ve o uygunsuzluk düzeltici önleyici faaliyet olarak takibi yapılabiliyor.

Senyonet ile bir sitedeki tüm faaliyetler, tüm operasyonlar kayıt altına alınıyor. Herhangi bir şekilde bilgiye ulaşmak isteyen kişiler webden ya da mobilden, istedikleri zaman o bilgiye Senyonet ile ulaşabilirler.  Senyonet Finans Paketi üzerinden aidat borçlarını ödeyen her site sakini, gönlünü ferah tutsun. Ödedikleri her tutarın karşılığını Senyonet’te görebilirler. Senyonet site sakinlerine ve site yöneticilerine son derece şeffaf bir yönetim biçimi sunar.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
Referanslarımıza Göz Atın!

İletişim Formu

[contact-form-7 id="5" title="Senyonet Form"]